Sihirbazlar Çetesi 2 – Now You See Me 2
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 215 Görüntülenme

Sihirbazlar Çetesi 2 – Now You See Me 2

Sihirbazlar çetesi filminin 2. serisinde birincil seride yaptıkları Robin Hood'luk tamamen FBI Ajanlarını utandırmışlardı.  Geri dönüşleri de gidişleri gibi basit olacak şekilde planlıyorlardı. Sihirbazlar Çetesi 2 film izle de yeni oyuncular ve etkileyici sahneler göz dolduruyor. Filmin türü olarak komedi , aksiyon ve macera olarak şekillenmektedir. Özgürlüklerini geri galip gelmek için beraber hareket etmek zorunda olan bir ekibin yeni planları vardır. Sihirbazlar Çetesi 2 filmi  2016 filmleri arasına girmiş şimdilik türkçe dublaj ilerleyen zamanlarda da türkçe altyazılı olarak sizlerle.
Sihirbazlar çetesi filminin 2. serisinde birincil seride yaptıkları Robin Hood’luk tamamen FBI Ajanlarını utandırmışlardı.  Geri dönüşleri de gidişleri gibi basit olacak şekilde planlıyorlardı. Sihirbazlar Çetesi 2 film izle de yeni oyuncular ve etkileyici sahneler göz dolduruyor. Filmin türü olarak komedi , aksiyon ve macera olarak şekillenmektedir. Özgürlüklerini geri galip gelmek için beraber hareket etmek zorunda olan bir ekibin yeni planları vardır. Sihirbazlar Çetesi 2 filmi  2016 filmleri arasına girmiş şimdilik türkçe dublaj ilerleyen zamanlarda da türkçe altyazılı olarak sizlerle.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Now You See Me 2

  Senaryo:

  Ed Solomon (screenplay by), Ed Solomon (story by), Peter Chiarelli (story by), Boaz Yakin (based on characters created by), Edward Ricourt (based on characters created by)

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap